Balon Kiralama

Kapadokya bölgesinde birçok balon firması bulunmakla beraber, film prodüksiyon şirketlerine yönelik çalışan ve yapım şirketinin neler beklediğini bilen profesyonel bir balon şirketimiz var. 

Sizlere neler sunuyoruz?

Yapım şirketleri haklı olarak daima balon çekimlerinden en iyi performansı ister. Oyuncudan, ya da çekim hatasından dolayı saatine bakıp ücret hesaplaması yapmadan sabah 06:00 öğlen 12:00 saatleri arasında 30 kişilik uçuş ve yer ekibimizle çekimlerinizi serbest uçuşla ya da bağlı uçuş olarak rüzgarın durumuna göre rahat rahat yapabilirsiniz. 

Yakın çekimler için, green box alanımızı ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz.

 Standart, Konfor, Delüks ve Özel Uçuş kategorilerinde misafirlerine uçuş hizmeti vermektedir. Cappadocia Production, her zaman iş güvenliğini ön planda tutar. Deneyimli pilot ve dinamik yer ekibimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

Sertifikalarımız

ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi ve OHS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği. Tüm yolcular sözleşmeli Eureko Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Balonların periyodik kontrolleri, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne bağlı sözleşmeli bakım uzmanları tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Etkili Operasyon

Balon yolculuğu organizasyonunuzun başından sonuna kadar operasyon ekibi her aşamada verimli ve dinamik bir hizmet sunacaktır. Bize her zaman telefonla veya e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Kapadokya bölgesinde birçok balon firması bulunmakla beraber, film prodüksiyon şirketlerine yönelik çalışan ve yapım şirketinin neler beklediğini bilen profesyonel bir balon şirketimiz var. Yapım şirketleri haklı olarak daima balon çekimlerinden en iyi performansı ister. Oyuncudan, yada çekim hatasından dolayı saatine bakıp ücret hesaplaması yapmadan sabah 06:00 öğlen 12:00 saatleri arasında 30 kişilik uçuş ve yer ekibimizle çekimlerinizi serbest uçuşla ya da bağlı uçuş olarak rüzgarın durumuna göre rahat rahat yapabilirsiniz. Ayrıca, istenirse yakın çekimler için, green box alanımızda ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.