Cappadocia Production, birçok film yapım şirketinin bölgedeki çözüm ortağıdır.

Cappadocia Production uzun metrajlı filmlerin, TV reklamlarının ve müzik videolarının çekimlerini kolaylaştırmak adına bölgede Prodüksiyon hizmeti vermektedir. Cappadocia Production‘ın araştırma ve danışmanlık hizmeti, müşterilere Cappadocia da çekim yaparken benzersiz ve rakipsiz bir uzmanlık düzeyi sağlar. İlk günkü heyecan ile her zamankinden daha iyilerini yapmaya devam edeceğiz.

Konum Yöneticileri

Capadocia Production’ın her birisi uzman çalışanlarıyla bölgede birçok yapıma hizmet verdik, vermeye de devam edecektir. Tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet etmek için gece gündüz yeni mekanlar aramakta ve onları sizlerle başlayacak olan projelerinizde buluşturmak için heyecanla beklemektedirler.

Mekan Kütüphanemiz

Cappadocia Production, üst düzey konakları, çiftlikleri, bağ evleri, otelleri, Restoranları, hastaneleri, tiyatro ve sinemaları, havuzlu vilları, spor salonları, futbol sahaları, havaalanı, mahkeme salonu, adliye binası, emniyet müdürlüğü, Kapadokya’nın eşsiz manzaralarına, kadar her şeyi temsil eden geniş ve çok yönlü mekanlar kütüphanesine sahiptir. Cappadocia bölgesinde aradığınız tüm özellikler de olan mekanları sizler için buluyoruz. Mekan ekibimiz tüm sorularınız için hizmetiniz de olmaktan gurur duyuyor.

Mekan Kayıt Formu

Cappadocia Production olarak her zaman bir sonraki filmler için çekim mekanlarını arıyoruz.

Bir mülkünüz varsa, ister eviniz ister daireniz ister hoteliniz bağ eviniz çiftlik eviniz konağınız veya ticari bir mülkünüz, belki de etkinlik yapmak için araziniz öyleyse sizden haber almak isteriz.

Lütfen mülk bilgilerinizi aşağıda kaydettikten sonra sizinle iletişime geçeceğimiz telefon numaralarınızı ekleyiniz. Sizinle mülkünüz hakkında iletişime geçeceğiz böylelikle aklınızdaki soruları yanıtlayabiliriz.

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

Mekan Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.