Mekan Sahibi misiniz?

Mülkünüzden ekstra gelir elde etmek ister misiniz? Bir film ekibine evinizi, deponuzu, kırsal bir yerinizi, bir bağı, yüzme havuzlu villayı, mağara otelinizi, ilginç dış mekanlara ait at çiftliğinizi veya kullanılmak üzere metruk bir mekanınızı kiralamak ister misiniz?  

Müşterilerimiz film, video ve yapım şirketleridir. Bir sonraki projeleri için sizinkine benzer yerler arıyorlar.

Konumunuzu bize kaydettirmek için birkaç neden;

Kolay ve Ekstra Gelir

Mekanınızı, çekimler için kiralamak sizler için ekstra gelir elde etmenin kolay, sorunsuz ve eğlenceli bir yoludur. Ayrıca çekimler için mekanınızı boşaltmak zorunda kalmazsınız. Müşterilerimizin gereksinimlerine ne kadar çok adapte olursanız, o kadar talep görecek ve iyi bir kazanca sahip olacaksınız.

Mekanınızın değeri artsın

Referanslar sayfasında birçok filme çeşitli hizmetler verdik. Buradan edindiğimiz tecrübeyle filmlerde gösterilen mekanların değerlerinin çok arttığıdır. Birçok mekân sahibi bu yolla evinin değerini artırmış satarken de yüksek fiyatlara satmıştır. Evinizin değerini artırmanın en iyi yolu, sinema ya da televizyon ekrandan geçer.  

Sosyal medya

Portföyümüzde mekanlarınızı aktif olarak tanıtmak için medya uzmanımızla birlikte veri tabanımızda depoluyor ve sosyal medyada kullanıyoruz.

Kayıt Ücretsiz

Mekanınızı buraya kaydedin. Sizden haber almak isteriz… 

Ve kayıt ücretsizdir. Kısa süre içinde mekânınız ile ilgili konuşmak ve bazı ek bilgiler almak için size geri döneceğiz.

EVİNİ KİRALA PARA KAZAN!


Bir stüdyo veya daire - binanın hangi katında konumlandırıldığınızı ve asansör erişiminin olup olmadığını ve genel olarak anlamamıza yardımcı olabilecek diğer tüm özellikler dahil olmak üzere, mülkün kısa bir açıklaması.

Lütfen tesisin içini ve dışını gösteren en az 5 fotoğraf ekleyin. Mevcut alanı anlayabilmemiz için lütfen tam oda çekimlerini ekleyin. Görüntü başına maks. 5 MB.